تالار پذیرایی الیزه

تهران

Elizeh Banquet Hall

شرق تهران
استان تهران
شهر شرق تهران
نمودار قیمت پایه مجموعه
الیزه تهران
نوع دسته بندی ازدواج, ایونت, ترحیم, عقد
happy wedding
نوع دسته بندی

تالار

ایکن سالن عقد
ورودی تالار الیزه تهران
کیفیت
تعداد آپشن ها
تخفیف مراسم ها دارد
تخفیف ویژه
تخفیف مجموعه دارد
تخفیف ویژه
امکان رزرو دارد
رزرو مجموعه
تالار پذیرایی الیزه تهران - شرق تهران

تالار پذیرایی الیزه در شرق تهران، مکانی است که با شکوه و زیبایی خود، میزبان مراسم های مهم و به یادماندنی مهمانان خود می شود. این تالار با دو سالن مجزا در طبقات مختلف، فضایی رویایی برای جشن های عروسی، نامزدی، مراسم عقد، ولیمه و مجالس ترحیم فراهم می آورد.

هر سالن با ظرفیتی حدود سیصد و پنجاه نفر، امکان برگزاری مراسم های باشکوه با جمعیت زیاد را می دهد. دکوراسیون داخلی تالار، با طراحی مدرن و لوکس، فضایی چشمنواز و دلنشین را برای مهمانان به ارمغان می آورد. سقف های بلند، همراه با سیستم های صوتی و نورپردازی پیشرفته، هر مراسمی را به تجرب های خاص و فراموش نشدنی تبدیل می کند. اتاق های اختصاصی عروس و داماد، اتاق عقد، کف های LED، همگی بخشی از امکاناتی هستند که تالار الیزه را از دیگر تالارها متمایز میکند. پارکینگ اختصاصی تالار نیز، دغدغه پیدا کردن جای پارک را برای مهمانان حل میکند. در نهایت، تالار الیزه با ارائه خدمات حرفه ای و توجه به جزئیات، لحظاتی خاطرهانگیز را برای میزبانان و مهمانانش رقم میزند.

تالار الیزه تهران

تالار الیزه تهران

از دیگر ویژگی های تالار مجلل الیزه می توان تعداد بالای منوهای انتخابی غذای آن می باشد. منو آن شامل 8 منو انتخابی از جمله 5 منو انتخابی، 2 منو سلف سرویس و یک منو VIP غذا مشاهده کرد. همچنین این امکان وجود دارد تا منو غذایی متفاوت از این 8 نمونه را انتخاب کرد که در نوع خود خاص می باشد.

تالار پذیرایی الیزه تهران

تالار پذیرایی الیزه تهران

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد تالار الیزه، تصاویر، ویدیوها، آدرس تالار عروسی، آدرس وبسایت تالار پذیرایی الیزه به سایر تب ها مراجعه نمایید.

نظرات کاربران در مورد تالار پذیرایی الیزه

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال

جهت دریافت

آدرس، شماره تماس و راهنمایی مشاوران تالار پذیرایی الیزه

مشخصات خود را وارد نمایید.
بازگشت